Російський правозахисник Марк Фейгін розповів 24 Каналу, які реальні важелі впливу мають США. Водночас у ГУР заявили, що КНДР ще півтора місяця тому почала постачати Росії боєприпаси, зокрема снаряди 122 мм та 152 мм й ракети до РСЗВ "Град".
Читайте також Жоден ВПК не витримає такого навантаження: як Росія намагається компенсувати дефіцит зброї
Покарання за допомогу Росії
Можливо, США ці санкції та заходи будуть застосовувати щодо Китаю, припустив російський правозахисник. Адже стосовно Північної Кореї це безболісно. Однак і без цього всі дії, які зараз роблять Сполучені Штати щодо Пекіну, завдають шкоди китайській економіці.
Я думаю, що мова насамперед іде про це,
– зауважив Фейгін.
Хоча не завадять додаткові санкції щодо Росії й Північної Кореї. Але суттєвого значення вони не матимуть, адже там і так достатньо санкцій.
"За допомогу або байдужість у питаннях військової співпраці Китаю та Росії санкції можуть бути введені й дуже болючі", – наголосив російський правозахисник.
Чи зможуть Сполучені Штати протистояти співпраці КНДР з Росією: дивіться відео
Візит Кім Чин Ина в Росії: основне
- 11 вересня глава Північної Кореї відправився у робочу поїздку до Росії для того, аби зустрітися з російським диктатором Владіміром Путіним. Вони зустрілися на так званому Східному економічному форумі.
- Під час зустрічі з російським узурпатором Кім Чин Ин був щедрий на цинічні заяви про війну та політику Кремля. Яскравий тому приклад – заява про війну в Україну, яку глава КНДР назвав "священною боротьбою".
- Представник ГУР МО Андрій Юсов назвав зустріч диктаторів Росії та КНДР свідченням того, що так звана "друга армія світу" має значні проблеми з озброєнням. У разі, якщо два диктатори домовляться про постачання озброєння Росії від КНДР, то це стане поганою новиною для українських воїнів.