Українські чиновники – просто таки генії в тому, як взяти й все зіпсувати. Інколи грішним ділом думаєш: а, може, вони це зумисно?
Щоб посилити негатив в суспільстві, щоб спровокувати нові хвилі еміграції, щоб поглибити ментальні розлади, за якими українці, між іншим, лідирують (перше місце в Європі за кількістю психічно хворих). Це зрада чи тупість? Чи і те, і те. Сьогоднішня історія – про пригоди ID-картки, котра мала б стати аналогом внутрішнього посвідчення особи в цивілізованих країнах. Мала б, але не стала.


Як тільки питання отримання автокефалії українською церквою стало вирішеним, російські попи та працюючі на Кремль політики одразу пообіцяли зі зброєю захищати Лаври та монастирі.
Днями із подібним закликом готуватися до війни виступив намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Володимир. Той самий, що у 2014 році, до захоплення Слов'янська, розміщував озброєних терористів у своїх монастирях.

Про те, що посадками Донбасу ходити вкрай небезпечно, казали геть всі засоби масової інформації, як українські, так і пропагандистські.
Тим не менш, щомісяця з окупованих територій лунають новини про загибель чи поранення мирних жителів. То за грибами пішли, то рибку половити. За подібну недбалість люди платять найдорожчим – власним життям. Тим гірше, коли жертвами війни стають діти. Російські бойовики зі складу збройних сил обстрілювали житлові квартали Донбасу із самого початку війни, із єдиною метою – звинуватити в усьому ЗСУ та зробити так, щоб населення ненавиділо українців, боялося їх та мобілізовувалося.

Что же, призыв Путина о борьбе с мировой гегемонией доллара, похоже, получил всестороннюю поддержку и, как стало известно – законопроект о дедолларизации Российской Федерации близок к готовности. Значит вскоре будет подписан премьер-министром Дмитрием Медведевым.
Деталей о содержании законопроекта пока не раскрывается, известно лишь то, что РФ будет максимально использовать свою национальную валюту – рубль, в международных расчетах. Полностью же избавить Россию от долларовой зависимости планируют в течение 5 лет.

Думаю, мало кто из политологов не согласится с тем, что теория о Столкновении цивилизаций Сэмюэля Хантингтона, самого цитируемого политолога своего времени, одного из руководителей Совета национальной безопасности США, заслуживает внимания студента политолога или международника.
Особенно учитывая количество упоминаний в научных журналах. Он – номер один, по количеству упоминаний в рецензируемых изданиях (повторяю: рецензируемых, а не СМИ), что неформально всегда считалось способом измерения влияния автора.