Більша частина знищеної цивільної інфраструктури міста – це житлові будинки харків'ян. Про це повідомили у Національній поліції України 22 березня.
Головне Росія напала на Україну: хронологія основних подій 4 тижня війни
Окупанти можуть зруйнувати будинки, але свободу українців – ніколи
Тисячі знедолених родин, розбитих мрій, горе, сльози і біль – ось що приніс "русскій мір" на українську землю. Втім, у Нацполіції наголошують, що окупанти можуть зруйнувати домівки харків'ян, але їм ніколи не зламати їхню віру у свободу, незалежність та велику перемогу України у цій війні.
Діяльність поліції Харківщини в умовах війни
Поліція Харківщини доєдналась до спільної боротьби українського народу проти ворога. В умовах воєнного часу правоохоронці мобілізували усі свої сили заради стабільної безпекової ситуації у місті та області, йдеться у повідомленні Нацполіції.
Пріоритетом для поліції залишається щоденна адресна гуманітарна допомога мешканцям міста і навколишніх громад, соціальний захист населення, розв'язання нагальних проблем і кризових питань, що стосуються вимушеної евакуації. Правоохоронці, зокрема, займаються:
- супроводом гуманітарних вантажів і транспортних засобів під час евакуації;
- контролем за правопорядком на залізничному вокзалі;
- боротьбою проти мародерів, крадіїв, зрадників, шахраїв і диверсантів.
У Нацполіції Харківщини повідомляють, що наразі затримали 69 осіб, підозрюваних у вбивствах, грабежах, розбоях і майнових злочинах. Щодня десятки патрулів перевіряють вулиці міста, а групи швидкого реагування виїжджають на виклики громадян.
Попри значне перевантаження, оператори служби 102 цілодобово приймають повідомлення від населення про злочини і правопорушення. Разом з тим у поліції Харківщини нагадали, що звернення можна також залишати в офіційному чат-боті месенджеру телеграм @Kharkiv102_bot.
Зверніть увагу – Ситуація на Харківщині 21 березня: дивіться відео