Радник з комунікацій легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський допоміг 24 Каналу розібратися у цій ситуації. Детальніше про трьох можливих претендентів на роль "наступника Путіна" читайте у нашому матеріалі.

Читайте також Уроки історії та "героїзація нацизму": як і чому Путін маніпулює темою Голокосту

Перший імовірний наступник

Один з ймовірних претендентів – Сєргєй Кирієнко, перший заступник керівника адміністрації президента Росії. Він усіляко намагається висвітлити себе з "найкращого" боку перед російським диктатором. Кирієнко постійно на видноті й говорить те, що бажає чути Путін.

Кирієнко намагається показати, що він достойний, аби Путін призначив його наступником. Усі політичні ігри навколо окупованих територій, що буцім "там стало краще та веселіше жити", концерти на "Красній площі", уся ця пропагандистська машина – це Кирієнко,
– зауважив Барановський.

Другий імовірний наступник

Також на роль наступника претендує представник силовиків та очільник Тульської області – Алєксєй Дюмін. Він сприяв окупації українського Криму в березні 2014 року, тоді Путін звернув увагу на його "керівні якості", нагородивши таємно званням "Героя Росії".

Дуже слушна фігура: і з ГРУ пов'язаний, і Крим анексував, і вірний Путіну, і не Кадиров його прізвище. Насправді є такі амбіції (стати наступником – 24 Канал) у різних кланів та груп. Але не схоже, що Путін збирався влаштовувати ці "перегони". Однак, вони про всяк випадок біжать,
– наголосив Барановський.

Барановський про можливих наступників Путіна: дивитися відео

Третій імовірний наступник

І, звісно, у боях за владу намагається брати участь заступник голови ради безпеки Дмітрій Мєдвєдєв з його "ядерним потенціалом".

Так, раніше посіпака Путіна заявив, що "ідея покарати країну, яка має найбільший ядерний потенціал, абсурдна сама по собі. І потенційно створює загрозу існуванню людства".

Як такого кастингу зараз не оголошено. Але фігури, які мріють стати наступником, докладають зусиль, аби стати "улюбленою дружиною" Путіна,
– сказав Олексій Барановський.

Російському диктатору страшно у світі та Росії

  • Путін настільки боїться власних громадян, що другий рік поспіль скасував "пряму лінію" з ними. Ідеться про спілкування з росіянами в прямому ефірі з відповідями на їхні запитання. Також в ISW зазначили, що затримка форуму "прямої лінії" додатково ілюструє занепад Путіна.
  • Ще навесні Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт Путіна за депортацію українських дітей на територію Росії. Тепер диктатор боїться висунути носа навіть у ті країни, що не ратифікували Римський статут, як-от Туреччина.
  • На тлі заколоту покійного Пригожина, рейду російських добровольців і невдоволення власних громадян Путін вирішив посилити росгвардію. Диктатор підписав закон про оснащення своєї армії важкою технікою.