Завод ворог використовував насамперед для ремонту танків. Про це у щоденному зведенні для 24 Каналу розповів військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан.

Важливо Росіяни тиснуть на Роботине та просуваються в Часовому Яру: як змінилася лінія фронту за тиждень

Розбомбили важливий для росіян завод

"Знищення цієї ремонтної бази було одним з першочергових завдань щойно ми отримали достатню кількість ракет", – сказав полковник запасу.

Загалом таких цілей на Донбасі ще сотні одиниць. Лише нестача ракет не дозволяє дістатися до більшості з них.

ЗСУ знищили ворожу колону біля кордону

Збройні Сили знищили колону ворожої техніки, що рухалася Суджанським районом Росії. Місто Суджа розташоване за кілька десятків кілометрів від російсько-українського кордону. Там Росія сконцентрувала близько 10 тисяч окупантів для "наступу" на Суми.

Звісно, були відстежені переміщення колон. Щойно з'явилася можливість накрити колону, то використали стандартний спосіб – знищується перша й остання машина, а далі йде розстріл як у тирі, тому що вони не можуть рухатися,
– пояснив військовий експерт.

На Запоріжжі знищили одну з основних російських САУ

Наші оборонці знищили російську САУ "Мста-С" на Запорізькому напрямку. Це одна з основних самохідних артилерійських установок окупаційної армії, яка працює у зв'язці з "Орланами".

Це дуже серйозний противник у контрбатарейній боротьбі, тому для нас важливе знищення і самих САУ "Мста-С", і російських "очей" – "Орланів",
– підкреслив полковник запасу.

Ситуація на фронті: останні новини

  • Станом на 3 червня Збройні Сили України ліквідували понад 511 тисяч російських солдатів. Крім того, оборонці знищили понад 72 тисячі ворожої техніки.
  • Упродовж доби 2 червня на фронті зафіксували 78 бойових зіткнень. На Покровському напрямку важка ситуація. Також окупаційне військо намагається тиснути на Сіверському та Куп'янському напрямках.
  • Окупанти штурмують острів Нестрига на Півдні. В Силах оборони Півдня повідомили, що росіяни прагнуть у такий спосіб створити плацдарм на правобережжі Херсонщини.