Розгляд справи перенесли на початок грудня. Сторони погодились на це, тому що представник потерпілих не прийшов на останнє засідання.

До теми Розстріл 7 людей на Житомирщині: що сказав у суді єдиний свідок

Я нікого не вбивав навмисне. Чому ніхто правду не каже? Це все сталося через Пшеницького, він є замовником мого вбивства,
– заявив у суді Захаренко.

Захаренко звинуватив адвокатів у "некоректному захисті"

Захаренко заявив, що адвокати наче переконали його мовчати та нічого не казати. Він стверджував, що йому не дали ознайомитись зі слідством, нібито казали підписувати і не затягувати суди.

Обвинувачений збирається подавати позов на прокурора до Європейського суду.

"Медицина відсутня у в’язниці, ви це прекрасно знаєте. Я офіційно подаю заяву про притягнення пана прокурора до кримінальної відповідальності за невиконання судових рішень", – сказав він.

Жорстоке вбивство АТОвців на Житомирщині:

  • Вбивство сталось в ніч на 22 травня 2020 року. У розстрілі підозрюють 58-річного Анатолія Захаренка.
  • Жертвами стали бійці батальйону імені Кульчицького, військові Нацгвардії, волонтер та працівник Київського Національного авіаційного університету.
  • Причиною конфлікту може бути війна на Донбасі. На думку військових товаришів загиблих, власник ставка вбив їх через те, що він є прихильником Росії.
  • Правоохоронці під час огляду вилучили 5 одиниць зброї, що зареєстрована офіційно і належить учасникам події. Мисливську рушницю, з якої вбили 7 людей, також вилучили.