Про це 24 Каналу розповіла керівниця об'єднаного пресцентру Сил охорони та оборони "Південь" Наталія Гуменюк. Вона закликала не нехтувати власною безпекою та дотримуватися правил під час повітряної тривоги.

Зверніть увагу Безсила лють, – військовий експерт про мету масштабної ракетної атаки Росії

Підводні човни готові та споряджені

Також одне судно чатує в Азовському морі. Там воно викриває надводну обстановку і відстежує порядок мародерства росіянами з азовських портів.

Зараз у Чорному морі жодного ракетоносія на чергуванні немає. Однак фрегат "Адмірал Макаров" напередодні відстрілявся не повністю. Він повернувся у пункт базування для поповнення запасів і може вийти на чергування протягом двох – трьох годин.

За нашими спостереженнями підводні човни споряджені та готові й можуть опинитися на бойовому чергуванні приблизно у той самий проміжок часу,
– сказала Гуменюк.

Наразі ракетна небезпека середнього рівня. ОК "Південь" оперативно інформуватиме про зміну обстановки.

Наскільки високий рівень загрози ракетної атаки: дивіться відео

Ракетні обстріли України: останні новини

  • Від початку повномасштабного вторгнення Росія "значною мірою використала накопичений ракетний потенціал". Зараз під час атак росіяни використовують фактично все, що виготовляють у країні-агресорці.
  • Третина всього російського бюджету наразі йде на фінансування війни. Як зазначив радник глави ОПУ Михайло Подоляк, Росія витрачає 32% свого річного бюджету на війну, це близько 10 трильйонів рублів.
  • Також він зауважив, що Україна вкрай потребує систем протиповітряної оборони, які працюють проти балістичних й надзвукових ракет. Українське небо буде закрите, якщо партнери збільшать на 8 – 10 Patriot.