Про це видання пише з посиланням на результати дослідження Лондонського королівського коледжу та Національної Ліверморської лабораторії.

Читайте також НАТО зволікає з членством України через страх перед агресією Росії, – Вершбоу

Результати дослідження: що вони означають для України

Під час дослідження 46 колишніх високопосадовців США та Європи опрацювали можливі сценарії дії зі сторони США, Європи та Росії. Їм вдалося виокремити 19 можливих варіантів розвитку подій.

Результати свідчать про те, що Україна може розраховувати на підтримку США та партнерів тільки у випадку стриманості Києва. Країни Заходу готові захистити свої території від військової агресії Росії, однак не готові надати військову підтримку на Донбасі у випадку загострення.

У деяких випадках демонстрація сили ззовні може погіршити відносини Москви та НАТО та підвести їх до межі війни. Хоча дослідникам згодом вдалося уникнути такого розвитку подій, але наслідком цього ставала перемога Росії над Україною.

Наукова працівниця Лондонського королівського коледжу Іванка Барзашка, пояснила, що Україна та Захід по-різному тлумачать підтримку суверенітету та територіальної цілісності.

Якщо Київ відповість на провокацію Росії у військовому плані, то це може призвести до втрати підтримки партнерів.

Російські війська поблизу кордону України: основне