Таку заяву він зробив у російському Ростові-на-Дону під час відкриття пам'ятника "Героям Донбасу", передають "Новини Донбасу".

Читайте також: Перший пам'ятник бойовикам на Донбасі у Росії відкрили Захарченко та Сурков: фото

"Як охоронна місія ОБСЄ? Ну може бути. Нехай ще собак везуть, нехай теж охороняють. А як миротворців ніяк не розглядаю – ні, не пущу. Навіщо нам миротворці – Росія що, країна конфліктів виходить? З ким нас розділяти будуть? З Російською Федерацією? Де вони будуть ставати?" – підкреслив Захарченко.

Нагадаємо, 22 серпня Президент України Петро Порошенко заявив, що на Генасамблеї ООН у вересні в Нью-Йорку він презентуватиме ідею введення миротворців на Донбас.

Вже 5 вересня господар Кремля Володимир Путін заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішла б на користь вирішенню конфлікту на сході України. Однак він висунув вимогу, що миротворці повинні перебувати на лінії розмежування "і не на жодних інших територіях".

Згодом російський лідер у телефонній розмові з канцлером Німеччини Ангелою Меркель все ж пішов на "поступки", погодившись на розміщення "блакитних касок" ООН не тільки на лінії зіткнення, але й в інших місцях, де СММ ОБСЄ проводить свої інспекційні поїздки.