Попри це, ракети росіяни можуть виробляти лише у "поштучному режимі". Про це в ефірі телемарафону розповів представник ГУР Міноборони Андрій Юсов.

Дивіться також Понад 400 "Шахедів" за травень: військовий аналітик оцінив, чи виснажили атаки українську ППО

Юсов прокоментував можливості Росії з виробництва зброї

Представник ГУР наголосив, що наразі відомство перевіряє інформацію щодо постачання країні-агресорці іранських дронів "Шахед". Проте він зазначив, що сама Росія ці безпілотники не може виробляти, однак може отримувати їх численними партіями від Ірану за домовленостями.

"Мовиться не про виробництво, а про велику вузлову збірку", – зазначив Юсов.

Стосовно ракет він сказав, що після "провального ракетного бліцкригу" окупанти взяли кілька місяців "умовної паузи", коли були менш інтенсивні ракетні обстріли. У цей період вони накопичували ракети, а також намагалися налагодити свої арсенали.

Можливість виробництва є, але вона достатньо обмежена і мовиться про поштучне виробництво,
– підкреслив він.

За його словами, ракет типу "Кинджал" чи "Іскандер" загарбники можуть виготовити небагато. Проте він розповів, що російська армія має ще багато ракет С-300, якими обстрілює прифронтові регіони, тому ракетна загроза лишається значною.

Наостанок Юсов сказав, що загарбники використовують тактику комбінованих ударів. Тобто використовують і ракетне озброєння, і безпілотники.

Росіяни багато разів обстрілювали Україну впродовж травня 2023 року

  • Росія з кінця квітня 2023 року почала знову здійснювати масовані атаки на Україну. Це сталося після того, як Москва не змогла досягти успіхів під час зимового терору українців.
  • Окупанти змістили акцент своїх атак на Київ і суттєво збільшили інтенсивність й масштаби терору. Тільки за 1 місяць росіяни обстріляли столицю 17 разів.
  • Згодом у КМВА розповіли, що під час атак на Київ Сили оборони знищили близько двох сотень "Шахедів", а також десятки ракет різних видів. Це результат лише за один місяць.