Пряма трансляція на
Останні випуски

Засідання міністрів оборони країн-членів НАТО: що означає недопуск Угорщиною нашого міністра

Україна і Угорщина мають врегулювати свої розбіжності, які впливають на шлях Києва до НАТО. На це сподівається Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг. Він назвав Україну цінним і важливим партнером НАТО. Але і Угорщина є надзвичайно вагомим союзником.

Про це повідомилау прямому ефірі кореспондентка 24 каналу, яка перебуває у Брюсселі напередодні засідання міністрів оборони країн-членів НАТО.

Читайте також:  Столтенберг натякнув, що не Росія вирішуватиме, чи вступати Україні в НАТО

Зберуться 29 міністрів 3 жовтня. Та через позицію Угорщини українського міністра на заході не буде. У зв'язку з цим, у вівторок, 2 жовтня, Єнс Столтенберг закликав Україну та Угорщину владнати стосунки між собою. Його позицію також підтримала голова місії США в НАТО Кей Бейлі Гатчісон. Вона також закликала Будапешт розблокувати роботу комісії. 

Зазначимо, що комісія є дуже важливим органом, бо завдяки її роботі ми просуваємось вперед і відбувається налагодження співпраці між Україною та Альянсом. 

Голова представництва України при НАТО Вадим Пристайко у коментарі 24 каналу пояснив, чому Угорщина блокує роботу комісії.

Угорщина блокує в НАТО наше просування і нашу практичну взаємодію з організацією. І недопущення нашого міністра на засідання НАТО – це прояв деструктивної поведінки, яку дозволяє собі Угорщина, взявши фактично в заручники Альянс,
– зазначив Пристайко.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі