Її метою є підвищення ефективності діяльності Представництва, яке сприятиме дотриманню прав людей в окупованому Криму. Також це необхідно для зміцнення їхньої довіри до державних інституцій.
Читайте також "Понаїхали тут": у Сімферополі росіянин накинувся на кримчанку – відео
Які обов'язки матиме Представництво
Члени Представництва повинні брати участь у розробці пропозицій державної політики щодо деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Криму.
Також вони мають захищати й підтримувати громадян, які проживають на півострові та повідомляти міжнародним партнерам про порушення їхніх прав.
Водночас Представництво має займатися розвитком взаємодії з Меджлісом кримськотатарського народу та громадськими об'єднаннями, які представляють інтереси українців на окупованій території.
До теми Гірше, ніж у Чечні, – російський адвокат про репресії в окупованому Криму
Також стратегія передбачає, що Представництво президента має брати участь у заходах щодо об'єднання міжнародних зусиль для сприяння деокупації Криму та посилення тиску на Росію.
Крім того, орган повинен сприяти реалізації ефективної інформаційної політики та протидії дезінформації. Зокрема, члени Представництва мають повідомляти Україні правдиву та актуальну інформацію про ситуацію в окупованому Криму.
Окупація Криму: останні новини
- Володимир Путін видав указ, який забороняє іноземним громадянам з 20 березня 2021 року володіти земельними ділянками в окупованому Криму.
- У Європейському союзі засудили таке рішення російського президента та нагадали, що не визнають окупацію Криму.
- Володимир Зеленський 24 березня затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованого Криму.