На початку засідання суд задовольнив клопотання сторони захисту. Судове засідання проводили у закритому режимі. Журналістів попросили покинути залу суду.

Дивіться також На Буковині сержант відсудив 1,2 мільйона у військової частини через важке поранення

Який запобіжний захід обрали підозрюваній

Як з'ясувалося, жінці обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Таким чином він триватиме до 28 серпня 2024 року.

Напередодні правоохоронці розкрили жорстокий злочин 40-річної жительки Кривого Рогу, який вона вчинила щодо власної дитини.

Що відомо про вбивство 10-річної Дарини

  • 23 червня у Кривому Розі знайшли вбитою 10-річну Дарину Шевченко, яку розшукували 2 доби. Як пишуть у ЗМІ, тіло дитини знайшли закопаним в одному з районів міста.
  • У місцевих ЗМІ казали, що під підозрою у вбивстві дівчинки могла бути і її мати. В історії пошуку браузера жінки виявили пошукові запити на теми: "як прибрати трупний сморід", "який цемент обрати", "історія Аміни Менго", "отруйні гриби та ліки".
  • Пізніше стало відомо, що дівчинка мала складні стосунки з мамою. Журналісти "Свої", посилаючись на власні джерела, пишуть, що у квітні Дарина намагалася вкоротити собі віку.
  • Пізніше у Національній поліції України розповіли, що кілька днів мати Дарини намагалася заплутати слідство, аби приховати скоєне. За даними правоохоронців, жінка жорстоко розправилася над власною донькою.