Як виявилось, бідну тварину тягнули прив'язаною до трактора, а потім зґвалтували. Це сталося у селищі Антоніни, що на Хмельниччині.

Зверніть увагу Вбив сокирою собаку і пилкою розпиляв 5 її цуценят: під Одесою 19-річний живодер замучив тварин

На Хмельниччині зґвалтували корову

У місцевій групі оприлюднили фото тварини, яка лежить серед поля і не може підвестися – мовляв, може, хтось її розшукує. Коли власники знайшли тварину, виявилося, що вона має численні травми.

Як стало відомо, хтось прив'язав корову до трактора, і вона бігла, поки не знесилилась і не впала. Шкіра тварини обдерта, роги підірвані від ланцюга, на якому її тягнули. Невдовзі у полі знайшли і покинутий трактор.

Корову оглянув лікар і з'ясувалося, що вона зґвалтована. До того ж у неї вибиті зуби і вона не може їсти.


Корова, яку зґвалтували / фото поліції

Ґвалтівника корови вже знайшли

Поліцейські вже встановили особу ймовірного кривдника – це 22-річний житель сусіднього села. За фактом жорстокого поводження з твариною правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Наразі правоохоронці працюють над з’ясуванням усіх обставин події.

Живодерство в Україні: інші випадки

  • Раніше на Закарпатті неповнолітній живодер знущався з кота. Беззахисна тварина вила та кричала від болю після того, як хлопець стріляв у нього з рушниці.
  • Під Одесою 19-річний живодер замучив тварин. Як виявилось, він вбив сокирою собаку і пилкою розпиляв 5 її цуценят.
  • А у Харкові поліція розслідує вбивство собаки. Тіло собаки виявили зі слідами жорсткого поводження.
  • На Івано-Франківщині правоохоронці затримали чоловіка, який жорстоко поводився з собакою. Живодер повісив тварину на мотузці.
  • Окрім цього, у Чернівцях шестирічна дівчинка проникла на терасу чужого будинку та вбила маленького собаку. До цього дитина знущалася з пса.