Голова фракції "Слуга народу" Арахамія в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що ситуація з "Північним потоком" – це більше питання не до Німеччини.

Зауважте "Геополітична зброя Росії": озвучили позицію України та Польщі щодо "Північного потоку-2"

Політик наголосив: фактично жодна країна світу не відмовилася б від можливості через себе безпосередньо під'єднати трубу. Це дозволить посилити геополітичний вплив та отримати великі гроші.

Але це не означає, що нам потрібно сісти й дивитися. Програма-мінімум – виторгувати для України компенсаторні механізми,
– зауважив Арахамія.

Які кроки наразі робить Україна

За словами глави фракції, цього не можна зробити за один візит. Потрібна комплексна робота.

Політик розповів, що за 2,5 місяці провів 70 зустрічей у Zoom з сенаторами та конгресменами США. Арахамія наголосив, що пояснює їм, які втрати матиме Україна у сферах економіки та геополітики.

"У Держдепі США рішення ухвалили, але існують законодавчі ініціативи, які можуть це заблокувати", – повідомив Арахамія.

"Північний потік-2": останні новини

  • Президент США Джо Байден заявив, що не бачив сенсу вводити нові санкції проти учасників проєкту "Північний потік-2". Газопровід добудовано на 90%.
  • Після візиту до Німеччини Володимир Зеленський визнав, що його погляди з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель на "Північний потік-2" є різними. За словами президента, якщо "Північний потік-2" запустять, Україна потребуватиме гарантій на 10 – 15 років.