Про це у своєму відеоблозі "Підсумки дна" розповів журналіст Денис Бігус.

Читайте також: "Список Гандзюк": як на Банковій вимагали покарати винних за моторошні злочини проти активістів

За його словами, 31 липня 2018, коли Катерина вранці виходила з дому, до неї підбіг якийсь покидьок і облив висококонцентрованою сірчаною кислотою. "Це, без варіантів, метод помсти, і помсти дуже жорстокої, бо кислота – надійний спосіб скалічити жертві життя", – наголосив журналіст.

Тільки на четвертий день після нападу, коли суспільний розголос набрав шалених обертів, поліція героїчно затримала якогось підозрілого чоловіка з поганою біографією. Та журналісти виявили: у нападника, якого затримала поліція – дійсно паршива біографія, але надійне алібі. Він, власне, був на морі,
– повідомив Бігус.

І додав: "У гуркітливо резонансному розслідуванні працівники МВС просто беруть "якогось чувака" тому, що "у нього був вимкнений мобільник" – у палатці на березі моря".


Напад з кислотою – надійний спосіб скалічити жертві життя

На думку Бігуса, ситуація була доволі очевидною: громадськість за справою буде стежити, перевіряти усі дії, кроки поліції, а журналісти приїдуть і опитають свідків, які зможуть підтвердити алібі затриманого чоловіка.

"Але ні, от вам "хтось" – беріть, кого дають. Ви і цього-то кадра отримали тому, що чогось раптом всі так збурилися, всі невдоволені, всі чогось вимагають і вимагають. Та ось, отримайте й заспокойтесь", – сформулював своє пояснення поведінки МВС Денис Бігус.

Відео повного випуску блогу Дениса Бігуса "Підсумки дна" за ... жовтня 2018