Як Данія реагуватиме на російську ескалацію
Прем'єрка вважає, що ситуація навколо України становить загрозу для всієї Європи. Зараз існує реальна загроза збройного конфлікту на європейській території.
До теми Польща поки не передавала Україні зброї, – Резніков
Саме тому Данія може надати Україні військову техніку та зброю. Це станеться у тому разі, якщо Кремль піде на ескалацію.
Я не хочу виключати (відправлення військової техніки в Україну – 24 канал). У мене немає принципової протидії цьому,
– сказала Фредеріксен.
Крім того, політикиня пригрозила Кремлю "безпрецедентними" санкціями. Однак про деталі обмежень очільниця уряду не розповіла.
Фредеріксен зустрілася з Кулебою
На своїй сторінці у фейсбуці Фредеріксен закликала Європейський Союз та НАТО дати Росії "чіткий меседж", що вона повинна обрати дипломатичний шлях. Політикиня розповіла, що зустрілася з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою і запевнила його у підтримці нашого суверенітету.
"Для усіх було б найкращим мирне співіснування. Але саме зараз Росія обрала курс протистояння. Від Росії залежить, чи обере вона діалог. Однак Захід завжди повинен бути готовим до протилежного", – зазначила прем'єр-міністерка.
Останні новини про можливий напад Росії
- Російські письменники, журналісти та правозахисники почали збір підписів проти війни з Україною. Заяву вже підписали Вероніка Доліна, Лія Ахеджакова, Віктор Шендерович та інші.
- На тлі інформації про можливий напад Росії до Києва 30 січня прибула міністерка національної оборони Канади Аніта Ананд. Політикиня зустрінеться з українським колегою Олексієм Резніковим.
- У Кремлі традиційно відкидають інформацію про те, що готуються до вторгнення. Мовляв, війна їм не потрібна і "вони її не хочуть".
- За даними західних ЗМІ, Володимир Путін дійсно готував напад на Україну. Але президент країни-агресорки недооцінив негативні наслідки такого кроку для Росії.
Це може вас зацікавити – поради фахівців, як збирати "тривожні валізи": відео