Військовий оглядач Денис Попович оцінив 24 Каналу таку перспективу. А також пояснив, який фактор допоможе Україні втримати лідерство на фронті та яку кількість зброї КНДР може передати Росії.
Читайте також Перемололи еліту путінського війська: як ЗСУ по кілька разів знищували російські бригади
Головний фактор, який дозволить Україні отримати перевагу на полі бою
За словами Поповича, російсько-українська війна нагадує Першу світову війну. Позаяк відбуваються тактичні просування з обох боків та зберігається стала лінія фронту, яка спостерігалася протягом чотирьох років Першої світової війни.
Крім того, Першу світову називали "війною економік". Адже перевага належала тому, хто мав міцну економіку й виробляв більше боєприпасів та матеріально-технічних засобів.
У нас зараз відбувається таке ж саме. Тобто, на якому боці буде економічна перевага, той матиме якісну перевагу на полі бою,
– зауважив Попович.
Яку кількість зброї КНДР може передати Росії
Раніше очільник ГУР МО Кирило Буданов повідомив, що КНДР уже понад півтора місяця постачає боєприпаси та артилерію Росії. Як зазначив Попович, важливою є кількість зброї, яку Північна Корея може передати в розпорядження країни-терористки.
Попович припустив, що допоможе Україні втримати лідерство на полі бою: дивитися відео
Оскільки логістика доволі утруднена: лише одна залізнична колія поєднує Росію та КНДР. Тому в таких умовах Північна Корея не зможе передати багато боєприпасів та матеріально-технічних засобів.
Хоча це, безумовно, є додатковою допомогою і це дозволяє Росії швидше поповнювати запаси боєприпасів,
– сказав Денис Попович.
Однак, найважливіше – що Росія може передати Північній Кореї. Імовірно, продовольство та ядерні технології. Останні можуть призвести до додаткових витрат Японії та Південної Кореї, а також – це виклик для США.
Що відомо про постачання зброї КНДР у Росію
- Журналісти видання CBS News повідомляють, що Північна Корея почала передавати Росії артилерію. Зокрема, наразі не відомо, що КНДР отримує на заміну. Проте, імовірно, Північна Корея просила продовольство, кошти, космічні технології та зброю.
- В Інституті вивчення війни припустили, що Росія може бути відкритою до технологічної та оборонної співпраці з КНДР. Однак, санкції ООН забороняють усім державам-членам надавати зброю та пов'язані матеріальні засоби Північній Кореї.
- Нагадаємо, Владімір Путін зустрівся з лідером КНДР Кім Чен Ином 13 вересня. Взаємини з Росією північнокорейський диктатор назвав пріоритетними для своєї країни. Вони обговорили військово-технічне співробітництво й розвиток космосу.