Це передбачає новий Протокол про співробітництво та обміни між МОН України та Міністерством освіти і науки Республіки Болгарія. Його підписали міністри освіти і науки обох країн – Оксен Лісовий та Галін Цоков, зазначає 24 Канал з посиланням на МОН.
Дивіться також Якісний освітній процес за будь-яких умов: де знайти найкращу школу для дитини
Що передбачає освітня співпраця між Україною та Болгарією
Документ передбачає співпрацю на наступні 4 роки. Він передбачає такі можливості:
- академічна мобільність студентів, науковців;
- підвищення кваліфікації та обміни вчителів в Україні та Болгарії;
- підтримка учнів, що належать до національних меншин та забезпечення їхнього права вивчати рідну мову на всіх освітніх рівнях у комунальних закладах загальної середньої освіти України та Болгарії;
- пряма співпраця між закладами вищої освіти обох країн у межах програм "Еразмус+", «Горизонт Європа», а також інших програм ЄС.
Окремо міністр освіти і науки України наголосив на важливості підтримки вивчення української й болгарської мов, а також поглиблення співпраці між закладами освіти двох країн, розвивати підготовку вчителів.
Як поєднати спорт, життя в іншій країні та якісну українську освіту? Приєднуйтеся до вебінару дистанційної школи "Оптіма" 8 січня о 19:00, де експерти розкажуть про навчання для юних спортсменів, благодійні програми та доступні освітні можливості за кордоном. Потурбуйтеся про майбутнє вашої дитини вже зараз, зареєструвавшись на подію!
Читайте більше важливих освітніх новин
- Зміни щодо вступу в аспірантуру, учительські зарплати: яким був 2024 рік для української освіти.
- "Штурм" аспірантури, протести проти об'єднання ЗВО, марні надії учителів: скандали в освіті 2024.
- Нові типи дитсадків та збільшення зарплати вихователів: які зміни очікують на дошкільну освіту.