Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Сергій Лещенко.

"Отримали у суді документи ЦВК. Це - новий поворот у справі про зняття Хорошковського з виборів.15 вересня 2014 року датований протокол з'їзду партії "Сильна Україна", де Хорошковський вказаний як "тимчасово не працює". 16 вересня Хорошковський подав до ЦВК автобіографію, де вказав, що з 2012 року "тимчасово не працює" - зазначив Лещенко.

"17 вересня Хорошковському під анестезією роблять операцію на плечі в Ізраїлі. Після чого він "прозріває" і 21 вересня подає до ЦВК "уточнену" автобіографію, де Хорошковський "пригадує", що з грудня 2012 по 2014 рік він працює головою ради юристів у фірмі свого адвоката Порохняка "Київська правнича компанія". Ця ж компанія начебто відрядила Хорошковського за кордон на 14 місяців, з грудня 2012 по березень 2014", - поінформував колишній журналіст.

За його словами, на підставі цього Валерій Хорошковський намагається довести, що він не порушує норму про 5 років проживання в Україні.

"За інформацією Прикордонної служби, Хорошковський вперше з грудня 2012 повернувся до України тільки 21 вересня 2014 року. Тобто його не було в Україні 21 місяць", - додав Лещенко.

Як відомо, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук та Сергій Лещенко звернулися до суду з вимогою скасувати реєстрацію Валерія Хорошковського в якості кандидата в народні депутати.

Раніше, 26 вересня Центральна виборча комісія зареєструвала колишнього віце-прем'єра Валерія Хорошковського кандидатом у народні депутати на підставі довідок про те, що за кордоном він лікувався і перебував у відрядженні.