Про це повідомив директор лікарні імені Мечникова Сергій Риженко. За його словами, стан жінки критичний.

Зверніть увагу 22-річна жінка втратила понад 3 літри крові: деталі про постраждалих у стрілянині в Дніпрі

За інформацією Сергія Риженка, 22-річну постраждалу звуть Жанна, кілька хвилин він встиг з нею поговорити. Жінка не пам'ятає, що сталося, вона отримала кулю у живіт, район пупка. Ще дві – в плече та в праве коліно.

"Коли хірурги відкрили живіт, весь кишечник розбитий. Закінчили операцію, стан вкрай важкий, можна сказати – критичний", – сказав Риженко.

Якщо вона виживе, то це буде ще один подвиг у лікарні імені Мечникова,
– заявив директор лікарні.

Риженко про поранену військову: дивіться відео

Стан інших постраждалих

Водночас Сергій Риженко розповів, у якому стані перебувають інші постраждалі у трагедії на "Південмаші". За його словами, важке поранення живота отримав військовий Ігор – приблизно літр крові у черевній порожнині, одразу після комп'ютерного томографа його відвезли в операційну.

"Він залишається важким. Наразі у реанімаційному відділенні йому надають допомогу. Прийшов у свідомість. Все поки йде як належно", – сказав Сергій Риженко.

Інший постраждалий – 22-річний Владислав, у нього перелом лівого стегна. Куля зупинилася біля стегнової артерії. За словами лікаря, ще декілька міліметрів і, напевно, його б не вдалося врятувати. Стан Владислава важкий, ближче до середнього, він теж поки перебуває у відділенні реанімації.

Зауважте Суд може дати стрілку з Дніпра довічний термін, – Геращенко

Ще один військовий отримав кульове поранення в районі сідничного м'яза, серйозних проблем нема. Лікар повідомив, що втрата крові – невелика, йому надали первинну допомогу.

Постраждалі перебувають у лікарні імені Мечникова: дивіться відео

Трагедія у Дніпрі на "Південмаші": коротко