Водночас в армії ворога визрівають конфлікти, їхній морально-психологічний стан підірваний. Про це 24 каналу розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

Зверніть увагу Лиман, Сватове та чому "не контрнаступаємо" на Луганщині

Речник Східного угруповання військ ЗСУ зазначив, що окупанти намагатимуться й надалі будувати лінію оборони поблизу Сватового.

Окупанти раділи, що туди зрештою пригнали якусь будівельну та інженерну техніку, яка допоможе там щось зробити. Росіяни також надсилають туди мобілізованих, в тому числі й частини мобілізованих, які втекли з-під Лиману – вони опинилися у Сватовому і піддалися обструкції, позаяк їх звинуватити у зраді,
– пояснив військовий.

За його словами, під "зрадою" у ворожій армії розуміють те, що їхні частини просто відступили під тиском ЗСУ.

"Їх хочуть судити на військовому трибуналі. Це взагалі цікавий тренд. У російських пабліках пишуть, що покращити ситуацію на фронті можуть не нова зброя та тактика, а військово-польові трибунали, щоб ніхто не відступав. Це як погана калька сталінського режиму, тому що вони намагаються щось звідти взяти", – додав Череватий.

Читайте також Звільнення Лиману: як це змінює ситуацію на фронті та куди ЗСУ можуть рухатися далі

На його думку, окупанти хочуть перейняти досвід СРСР у цьому навіть з огляду на те, що "пройшло майже століття й війна стала іншою".

"Людей мотивувати по-іншому треба, а не "заград-отряди" ставити й військово-польові трибунали розгортати", – резюмував речник.

Вас також може зацікавити – чи є розкол серед російських військових: дивіться відео

Контрнаступ ЗСУ на Донбасі: що відомо