Кремль буде використовувати його для того, щоб вберегти "Оборонпром" від нового пакету американських санкції, пише Financial Times.
Читайте також: Нові санкції проти РФ: російський дипломат висунув несподіване звинувачення в адресу США
"Центробанк" взяв на себе управління "Промсвязьбанком" наприкінці 2017-го, щоб запобігти його краху – це був третій банк з першої десятки, який піддався націоналізації за чотири місяці, пояснює видання.
Очікується, що "Промсвязьбанк" займатиметься кредитуванням оборонного сектора – функцією, що лежить на великих державних банках, таких як "Сбербанк" і ВТБ, призводить Седдон оцінку Олександра Данилова, аналітика в Fitch Ratings.
Вони (керівництво Кремля – "24") не хочуть, щоб ці банки підпали під санкції. Це очевидно,
– наводить FT пояснення Олександра Данилова, аналітика Fitch Ratings.
Читайте також: Російські олігархи просять США не включати їх в новий список санкцій
Автор публікації додає, що на "Сбербанк" і ВТБ накладено обмеження щодо залучення капіталу на Заході, але, на відміну від більшої частини російської оборонної галузі, їх не внесено до чорного списку, йдеться у статті.
Нагадаємо, до лютого США готуються запровадити нові санкції проти Російської Федерації. У зв'язку з цим в останні місяці Кремль засекретив список банків, яким дозволено працювати з оборонною промисловістю і обмежив розкриття оборонних тендерів.