Він зазначив, що Україна провела оцінку цього питання. Вона показала, що така кількість військових наразі не потрібна.

Дивіться також Україна виграла час: чому країни Європи повертають призов до армії, зокрема жінок

Шмигаль про мобілізацію

Як зазначив Денис Шмигаль, наразі немає потреби у мобілізації 500 тисяч громадян. За його словами, оцінка показала, що такі масштаби призову не потрібні. Ця оцінка враховує також ротації, які відбуваються на передовій, і озброєння, яке надходить.

Ми продовжимо боротьбу, якщо отримаємо підтримку від наших партнерів щодо артилерійських снарядів, ракет дальнього і середнього радіусу дії,
– додав Шмигаль.

Також прем'єр прокоментував питання фінансування з боку США. Він зазначив, що уряд веде "активний діалог" з членами Конгресу від обох партій. Політик дав зрозуміти, що очікує позитивних новин "цього місяця або максимум наступного місяця".

Законопроєкт про мобілізацію: останні новини

  • Комітет національної безпеки, оборони та розвідки підтримав ряд важливих правок до законопроєкту. Наприклад, електронний кабінет впроваджується як право, а не обов'язок. Окрім цього, Комітет відхилив норму про електронні повістки.
  • Депутат від партії "Голос" Роман Лозинський розповів про шанси ухвалення норми про економічне бронювання. Він дуже сумнівається, що ця норма набере необхідну кількість голосів. Нагадаємо, що в Офісі президента вважають, що встановити порог для економічного бронювання слід у розмірі 30 – 35 тисяч гривень на місяць.
  • Водночас 18 березня Роман Лозинський розповів, що до правок про штрафи й покарання для ухилянтів від мобілізації Комітет досі не дійшов. Він зазначив, що зараз не налагоджена робота з правоохоронним комітетом. За його словами, до фінального результату ще далеко.