Офіцерка поліції, яка була поряд, ліквідувала нападника. Правоохоронці переконані, що чоловік діяв самостійно, без спільників.

Дивіться також У столиці попрощалися з юнаком, якого вбили на фунікулері в Києві

Напад у Сіднеї

У суботу вдень невідомий напав на відвідувачів торгового центру Bondi Junction Westfield, що у Сіднеї. Чоловіка з великим ножем зафіксувало декілька камер спостереження. Попередньо, це був 30 сантиметровий мисливський ніж.

Внаслідок нападу загинуло 6 осіб – п'ятеро жінок та чоловік. Ще восьмеро відвідувачів торгового центру доправили до лікарень. Постраждала також 9-місячна дитина, мати якої загинула у лікарні. Як переконують свідки, чоловік обирав жертв навмання.

Повідомляється, що нападник мертвий – його застрелила інспекторка поліції, яка у той час перебувала неподалік торгового центру. Вона самостійно направилася до будівлі, де їй вказали на місцеперебування нападника. У цей момент він перебував на п'ятому поверсі. Поліцейська підкралася до чоловіка ззаду, а коли той обернувся і намагався вдарити її ножем – вистрілила.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що мотиви чоловіка невідомі. Правоохоронці припускають, що він діяв наодинці і виключають версію з терактом. Водночас за попередньою інформацією нападником був 40-річний чоловік.

Чоловік з ножем нападає на перехожих: дивіться відео

Напади з ножем в Україні

  • У Києві неповнолітній з ножем напав на дівчину та тяжко її поранив. Спочатку 16-річний побив хлопця, а коли за нього заступилась 18-річна дівчина – вдарив її ножем у живіт. Стан постраждалої вдалося стабілізувати.

  • У Києві чоловік напав на працівників Деснянського Територіального центру комплектування. Спочатку він зі спини вдарив одного з офіцерів, а потім дістав ніж та почав погрожувати військовим та нападав.

  • Подібний випадок фіксували й на Волині. Там також військовозобов'язаний чоловік напав на працівників ТЦК з ножем. Військові прибули додому до чоловіка, аби з'ясувати, чому той не з'являється по повістці. Коли двері відкрилися, той завдав двох ударів працівнику ТЦК.