Про це свідчать результати нової експертизи, яку провело Міністерство внутрішніх справ України. Таку заяву зробив заступника очільника відомства Євген Єнін.

До теми З'явилося відео останніх хвилин життя нардепа Полякова

Не просто метадон, а з домішками

Раніше у МВС розповіли, що в організмі померлого Полякова виявили алкоголь та метадон – наркотичний лікарський засіб. Згодом з'ясувалося, що мовиться про суміш кількох речовин.

Можемо сказати, що це метадон з домішкою димедролу, так званий "вуличний метадон". Димедрол посилює дію наркотичної речовини,
– пояснив заступник міністра.

Водночас Єнін уточнив, що ця суміш потрапила до Полякова точно не з аптеки. Втім, наразі відомство не буде коментувати, як такі речовини могли опинитися в організмі нардепа.

Раніше МВС знайшло у померлого народного депутата 10 тисяч гривень і 800 доларів готівкою. А крім цього – два катетери з речовиною бурого кольору. Що це було – наразі не уточнювали.

Невідомо, за яких умов Поляков вжив метадон

Раніше смерть Антона Полякова прокоментував Валерій Кур, колишній начальник управління кримінальної розвідки українського МВС. На його думку, найімовірніше, що політик вживав метадон самостійно. Мовляв, у протилежному випадку він би точно мав відчути, як вводять цю речовину. Адже та дуже уповільнює людину.

Натомість Дмитро Разумков, який ще донедавна обіймав посаду спікера парламенту, зовсім іншої думки. Він не вірить, що його колега міг вжити небезпечну речовину сам. Адже це, на думку політика, зовсім би не відповідало тій поведінці, яку зазвичай проявляв Антон Поляков.

Що відомо про смерть Полякова

  • 33-річного народного депутата Антона Полякова з групи "За майбутнє" (раніше був "слугою народу") знайшли мертвим у Києві вночі проти 8 жовтня.
  • Правоохоронці зупинили таксиста й звернули увагу на пасажира на задньому сидінні, який не подавав жодних ознак життя. Медики, які прибули на виклик, намагалися реанімувати його, але безуспішно.
  • Результати розтину свідчать про те, що смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.