Відповідний коментар щодо розстрілу у Дніпрі оприлюднив заступник міністра внутрішніх справ. Про ці він повідомив 27 січня.

До теми Підозрюваний у стрілянині на "Південмаші" Рябчук просив жінку зателефонувати у поліцію

Єнін заявив, що наразі рано говорити про мотиви стрілянини

На сьогоднішній момент (мовиться про 27 січня – 24 канал), напевно, рано говорити про мотиви, як би нам усім не хотілося їх зрозуміти. Я впевнений, як тільки це дозволить слідство, (мотиви – 24 канал) будуть відомі,
– пояснив Сергій Єнін.

Посадовець також згадав, що нацгвардійці забарикадували приміщення, аби не допустити втрат серед інших військовослужбовці.

Трагедія в Дніпрі на "Південмаші": коротко

  • Посеред ночі 27 січня нацгвардієць Артем Рябчук відкрив стрілянину. Загинуло 5 осіб – 4 військоволужбовці та 1 цивільна жінка. Ще 5 осіб перебувають в лікарні з травмами. Стан однією людини важкий.
  • Рябчука затримали о 9:30 у місті Підгородне, що на Дніпропетровщині. У покинутій будівлі виявили речі стрільця та десяток порожніх магазинів від автомата.
  • 20-річному нацгвардійцю повідомили про підозру за 3 статтями. Йому мають обрати запобіжний захід. Радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян заявила, що йому проситимуть запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи можливої застави.
  • Заступник очільника МВС Антон Геращенко заявив, що вважає справедливим покаранням стрільцеві – довічне ув'язнення. Проте пояснив, що спочатку експертиза має з'ясувати його психічний стан.

Стрілок із Дніпра Артем Рябчук: що відомо – дивіться відео