Такою думкою із 24 Каналом поділився російський правозахисник та засновник організації Gulagu.net Володимир Осєчкін. Він переконаний, що зростання антивоєнних настроїв у Росії може бути проблемою для путінського режиму.

Дивіться також "Немов кулеметні черги": жителі елітного району Москви до смерті налякалися салюту

Противники Путіна бачать, що Росія програє

Величезна кількість генералів та полковників ФСБ не в захваті від того, куди рухається Росія під керівництвом Путіна.

“Ті працівники спецслужби, які вміють незаангажовано аналізувати ситуацію, чітко розуміють, що через повномасштабну агресію проти України та запроваджені Заходом санкції Росія летить у прірву”, – припустив російський правозахисник.

За словами, у ФСБ бачать, що крах російської економіки не за горами, й потрібно знайти вихід з цієї ситуації й, відповідно, зупинити війну. Однак російський диктатор нізащо не визнає себе переможеним.

До теми Що вигідніше: убити Путіна чи дозволити йому добити Росію? – Буданов

“Путін не здатен прийняти вольове рішення й зупинити падіння Росії, бо для нього це означатиме миттєве падіння рейтингу. Тому можна прогнозувати зростання антивоєнних настроїв всередині путінського режиму”, – переконаний Осєчкін.

Панічні приступи російського диктатора

Зрештою, є досить висока ймовірність, що протягом наступного року в Росії та Москві почнуться незворотні процеси для російського диктатора. Цього разу можливий і заколот кадрових військових, які після вбивства Пригожина вже не віритимуть в обіцянки Путіна.

"Путін дійсно боїться за свою долю. В останні пів року, як розповідають люди з ФСО (Федеральна служба охорони – 24 Канал), у нього розвинулись панічні атаки. Він розуміє, що велика кількість людей всередині його системи не задоволені тим, що відбувається", – зазначив Осєчкін.

Саме тому російський диктатор робить ставку на внутрішні війська. Зокрема, Росгвардію, яких посилюють важкою технікою та розширенням штату.

Володимир Осєчкін про страх Путіна перед заколотом: дивіться відео

Через що панікує Путін

  • Україна нарощує свій арсенал засобів ураження, який допоможе ЗСУ вигнати окупантів за кордони 1991 року. Наприклад, стало відомо, що Україна отримає ракети AMRAAM для літаків F-16. Також ЗСУ незабаром зможуть використовувати касетні боєприпаси до Himmars та ракети GLSDB, які здатні вражати цілі на відстані до 150 км.
  • Водночас частина російського військового командування бажає припинити війну. Наприклад, колишній заступник арештованого військового злочинця Сєргєя Суровікіна, за інформацією ГУР, непублічно критикував ідею "спеціальної військової операції".
  • Російська економіка справді не витримує війни, попри численні спроби Кремля обходити санкції. Про це свідчить і падіння російського рубля, і неспроможність Газпрому отримати прибуток, і скорочення ринку праці через еміграцію та мобілізацію.