Пояснення цього з'явилось від продюсера "TV Reuters" в Україні Сергія Каразія. За його словами, контролювати звуки на фоні під час включення не можуть.

Читайте також У Білорусі запевняють, що жоден російський військовий не залишиться після навчань у країні

Камера встановлена на балконі готелю Україна і працює в автоматичному режимі. За те, що відбувається в кадрі, ми не можемо нести відповідальність. Якщо в кадрі трапиться ДТП, то це не наша провина,
– заявив Каразій.

Він наголосив, що також не можуть контролювати звуки великого міста.

В людей різні смаки

Продюсер припустив, що на сусідньому балконі міг грати навіть російський гімн.

Не виключаю що на одному з сусідніх балконів хтось міг включити і гімн Росії. Там багато іноземців. Можуть бути різні. Днями чув, як хтось голосно крутив Вєрку Сердючку. Ну от такі в людей смаки,
– сказав він.

Що відомо про напад Росії, який досі не відбувся

  • Західна преса, посилаючись на джерела американської розвідки писала, що Росія має напасти на Україну саме 16 лютого. При цьому називали навіть конкретний час – 3.00 голина ночі. Коли цього не сталося, то писали, що напад все ж може статися у будь-який момент.
  • Попри заяви Росії про те, що війська вона нібито забирає, на Заході у таке не вірять. Наприклад, у НАТО та Великій Британії заявляли, що ознак деескалації немає.
  • У Держдепі США навіть припускали, що Росія може залишити свої війська біля кордонів України на тривалий час. Так вона зберігатиме важіль для своїх вимог.

Збройні сили України даватимуть відсіч ворогам: дивіться відео