Родинні пологи сталися у Різдво. Про це розповіли в Першому медичному об'єднанні Львова.

До теми Підгузки, іграшки та одяг: що входить у "пакунок малюка" 2023 року

Що відомо про родинні пологи

На Різдво у 25-річної Анни та 20-річної Антоніни одночасно відійшли води. Через декілька годин на світ з'явилися діти.

У старшої сестри народилася дівчинка з вагою 3 070 грамів і зростом 53 сантиметрів. У молодшої сестри народився хлопчик, який важив 3 060 грамів та мав зріст 52 сантиметри.

Найпопулярніші дитячі імена у 2022 році

На початку 2023 року у Міністерстві юстиції назвали імена, які були найпопулярнішими у році, що минув. Якщо говорити про звичні для українців, то у другому півріччі на світ з'явилося найбільше дівчат з іменем Анна, Анастасія, Вероніка, Софія, Олександра, Марія, Вікторія, Мілана, Соломія, Варвара та Єва.

Якщо ж про хлопців, то їх звали Артем, Дмитро, Іван, Максим, Михайло, Данило, Владислав, Олександр, а також Андрій.

Особливої уваги заслуговують незвичайні імена. Оригінальність українців цього разу вразила, а маленькі громадяни нашої держави отримали імена, прив'язані до подій, які ми пережили у 2022 році.

Дівчат називали: Джавеліна, Мрія, Луна, Авіталь-Азаліна, Мєр'єла, Сладіслава, Квіта, Ульпана, Мантикора, Ніколоз, Русаліна та Юнія.

А хлопчиків: Іскандер, Воліслав, Марс, Велеслав, Ахіллес, Сармат, Світозар, Нимрод, Калеп, Ларс, Саркіс, Стиліан, Х'юго, Нікодим, Нектарій.

В Україні можна отримати пакунок малюка

Після народження дитини батьки можуть розраховувати на "пакунок малюка" впродовж 30 днів. Його можна отримати у грошовій, або натуральній формі.

До переліку товарів в "пакунку малюка", який можуть отримати батьки під час війни, входить 28 предметів для догляду за дитиною. Серед речей є одяг, підгузки, доглядова косметика та багато іншого. Вартість усього наповнення – до 5 тисяч гривень.