Відповідний запис у реєстрі юридичних осіб Росії зроблений вже наступного дня після вручення куму Путіна підозри. Про це повідомляють журналісти програми "Схеми".

Читайте також Медведчук сам наговорив собі на підозри: у яких епізодах звинувачують кума Путіна

Країна-агресор ліквідує компанію

Відповідно до витягу, 12 травня 2021 року розпочали процедуру ліквідації компанії "Новые проекты", що володіє російською ліцензією на видобуток нафти і газу на ділянці "Глибока", яка до окупації Криму контролювалася Україною.

Причиною ліквідації компанії у реєстрі вказано: "Ухвалення реєструючим органом рішення про майбутнє виключення юридичної особи з ЄДРЮО (наявність в ЄДРЮО (російському єдиному державному реєстрі юридичних осіб – 24 канал) відомостей про юридичну особу, щодо яких внесено запис про недостовірності)".

У Росії хочуть ліквідувати компанію "Новые проекты" / Фото "Схем"

У виписці на компанію станом на 14 травня 2021 року існує "запис №19" від жовтня 2020 року, про те, що інспектори федеральної податкової служби Росії провели перевірку даних компанії "Новые проекты" та встановили певну недостовірність даних. І саме це стало підставою для реєстраційної служби Росії 12 травня 2021 року розпочати процес ліквідації (запис №20),
– повідомляють "Схеми".

Однак журналісти зазначають, якщо брати витяг на компанію станом на початок травня 2021 року – у ньому відсутній запис №19 про те, що у жовтні 2020 року щодо компанії були встановлені порушення.

Хоча ці дані мають оновлюватись в системі фактично в режимі реального часу. Усе це може вказувати на те, що їх внесли "заднім числом".

При цьому ліцензія на геологічне вивчення, розвідку і видобуток корисних копалин на ділянці "Глибока" компанії "Новые проекты" все ще залишається чинною до 2046 року.

Справа Медведчука: коротко

До теми Домашній арешт Медведчука: Офіс генпрокурора оскаржуватиме рішення суду