Тому як альтернативний варіант вони можуть посилити вербування іноземців до лав російської армії. Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко сказав 24 Каналу, що Росія використовуватиме будь-які способи, щоб дістати людський ресурс для війни.
До теми "Довічний контракт": розвідка Британії оцінила шанси Росії після збільшення віку служби в армії
Воюють кількістю
Також після так званих виборів в Росії, на думку Коваленко, обов'язково пройде мобілізація. Окупантам знадобиться приблизно два місяці для того, щоб повноцінно сформувати резерви, нові підрозділи.
Ці підрозділи не будуть достатньо підготовлені, але іноземці, які приїжджають до Росії, теж не мають якоїсь феноменальної підготовки. Росіянам не важливо, який рівень підготовки мають мобілізовані, їм важлива кількість. Вони воюють саме кількістю і продовжать вести війну не тактикою, стратегією або технологіями, а саме кількістю,
– підкреслив військовий оглядач.
Вже приблизно у серпні Росія матиме повністю готові перші підрозділи, резерви, які зможе вводити у дію.
"Це каталізує наступальні дії, інтенсивність боїв по лінії боєзіткнення вже наприкінці серпня – початку вересня 2024 року. До цього треба готуватися, оскільки це буде найбільш вірогідний піковий момент наступальних дій ворога", – зазначив Олександр Коваленко.
Мобілізація в Росії: що відомо
- Після так званих президентських виборів в Росії можуть оголосити загальну мобілізацію. Проте, за словами ветерана війни з Росією Євгена Дикого, підготування мобілізованих потребуватиме 4 місяці. А до середини квітня мобілізаційний потенціал ворога буде знижуватись. До цього часу нові резерви ще не будуть готові, і саме у цей період з'явиться вікно можливостей для наступу ЗСУ.
- Також, якщо нова хвиля мобілізації після виборів відбудеться, росіяни зможуть набрати до лав своєї армії 400 тисяч особового складу. Це може вплинути на наступальний потенціал окупантів.
- Крім того, російська влада поповнює свою армію іноземними найманцями. Зокрема Росія вербує жителів Сьєрра-Леоне, Куби і Непалу, адже громадяни цих країн мають невеликий дохід і погоджуються на умови російських рекрутерів.