Журналіст Денис Казанський повідомив, що в одному зі столичних пологових будинків батьки з новонародженими дітьми ховались у бомбосховищі, передає 24 Канал. Деяким малюкам немає навіть доби.

До вашої уваги Росіяни запустили "Кинджали" і не тільки: усе, що відомо про ракетну атаку на Київ 2 січня

З огляду на сумний досвід у Дніпрі, де 29 грудня російська ракета пошкодила пологовий будинок, медперсонал "ногами заганяв" людей в укриття. Кажуть, що в палатах нікого не лишилось.

Російські військові можуть пишатися собою. Авдіївку взяти не можуть, воювати здатні лише з жінками та немовлятами,
– наголосив Казанський.

Деякі жінки після кесаревого розтину, інші – народжують просто тепер.

Детальніше про російську атаку Києва

Ворожа атака почалася з дронів, а вже потім Росія запустила ракети "Кинджал". У місті працювала протиповітряна оборона. Про відбій ракетної загрози повідомили о 9:49.

У Солом'янському районі загорівся багатоповерховий будинок, де станом на 9:30 постраждало 20 людей. Звідти вдалось деблокувати 17 осіб, вивели з будівлі 117.

Крім того, у Подільському районі спалахнула складська будівля. Пожежа охопила площу на 2000 метрів квадратних.

У частині будинків зникли світло й вода, зокрема в Шевченківському, Святошинському, Голосіївському та Оболонському районах. У ДТЕК наголосили, що повернуть електроенергію, щойно дозволить безпекова ситуація.

Росіяни також атакували Київ 29 грудня: основне

  • Остання масована атака російських окупантів була 29 грудня. Тоді під ворожим ударом опинився й Київ. З-під завалів складського приміщення в Шевченківському районі 31 грудня дістали ще одного загиблого. Наразі відомо про 18 жертв атаки на столицю.
  • Атака 29 грудня на Київ стала найбільшою за кількістю жертв серед мирного населення. З огляду на це в столиці оголосили 1 січня днем жалоби.
  • Унаслідок російської атаки 29 грудня в Києві зафіксували викид у повітря продуктів горіння. Унаслідок цього в столиці погіршилась якість повітря.