Про це йдеться у проекті резолюції Парламентської асамблеї НАТО "Захист виборів у Альянсі", пише Укрінформ.

Читайте також: "Голос Кремля": яка країна виступила проти доповіді щодо гібридної війни з Росією у ПА НАТО

Зокрема, у документі мовиться про "загальні стратегічні виклики", які російські кібернетичні та інформаційні операції створюють для безпеки союзників.

Асамблея рішуче засуджує нещодавні втручання Росії у вибори й референдуми у країнах-союзниках та партнерах, а також її ширші намагання дестабілізувати демократії у Європі та Північній Америці,
– стверджується у резолюції.

У Парламентській асамблеї НАТО висловили занепокоєння агресивною політикою, яку постійно здійснює Росія.

"Асамблея занепокоєна, що агресивні дії Росії, у тому числі погрози й застосування сили, а також проведення гібридних операцій, підривають євроатлантичну безпеку та заснований на правилах світовий порядок", – мовиться у документі.

До слова, Парламентська асамблея НАТО триває у канадському Галіфаксі. Членам української делегації вдалося успішно провести кілька важливих правок до підсумкових документів, які будуть винесені на обговорення делегатів у понеділок, 19 листопада.

Нагадаємо, у Парламентській асамблеї НАТО також заявили, що країни-члени повинні докласти зусиль для уникнення енергетичної ізоляції України через можливе будівництво "Північного потоку-2". Асамблея закликає інвестувати у газові і нафтові проекти, що стануть альтернативою для російських.