Що росіянам не подобається в українцях, або Сума російської пропаганди

1. Українці ніколи не знають, хто у них переможе на виборах. Ми, росіяни, не можемо жити в такій невизначеності: ми завжди наперед знаємо, хто у нас переможе на виборах і як розподіляться місця.

2. Якщо українці обрали злодія і хабарника, то вони не будуть чекати кінця терміну, а просто повалять його. Для росіян корупція, злодійство і свавілля — священний привілей влади і скрепа країни. На неї не можна робити замах.

3. Українці хочуть бути в Європі, а не в Азії. Вони не розуміють того, що знають росіяни. А саме: панування закону, свобода і права людини, ефективна економіка і соціальна держава — шкідливі вигадки, які руйнують націю. Для духовного здоров'я немає нічого кращого азіатської деспотії.

4. Українці не бачать нічого поганого в тому, щоб працювати за кордоном офіціантами, слюсарями, водопровідниками і збирати полуницю. У них якесь відстале переконання, що будь-яка праця почесна. Це не для росіян. Ми — нація креативників, бізнесменів і шоуменів.

5. Українці не змогли створити ефективної економіки. Інша справа росіяни: ми власними зусиллями підняли ціну на нафту до 120 доларів за барель, а отриманими коштами розпорядилися так дбайливо, що за якістю життя випередили навіть Венесуелу.

6. Плодами української праці скористалися олігархи. Зате в Росії все по-чесному!

7. Підлі укри не захотіли зустріти хлібом і сіллю братські російські танки. Це зрада багатовікової дружби наших народів!

8. Українці проводжають своїх загиблих солдатів як героїв. Росіяни ретельно приховують свої могили.

9. Україна наполегливо відмовляється впасти під вагою власних помилок і злочинів. А Захід допомагає їй відтягнути кінець.

10. Українці говорять співучою говіркою, яку їм розробив австрійський генштаб, і плекають свою наскрізь провінційну культуру. Вони не хочуть користуватися могутнім російським матом і відмовляються від великої російськомовної попси.

11. Всі українці знають слова національного гімну і співають його зі сльозами на очах. Дурні! Адже досить просто розкривати рот, імітуючи спів.

І, нарешті, головне, за що ми не любимо українців і що їм не пробачимо. Вони показують, що інший шлях можливий. Тут і зараз.

Что русским не нравится в украинцах, или Сумма российской пропаганды 1. Украинцы никогда не знают, кто у них победит на...

Опубліковано Valery Solovei 20 травня 2016 р.