Це гарний знак, який може підштовхнути інші країни, що досі вагаюся із серйозною військовою допомогою все ж діяти на боці України. Про це 24 Каналу розповів політолог Максим Ялі.

До теми Міжнародні візити Зеленського: політолог про 3 основні цілі України

Ялі зауважив, що семантика самого вислову "Слава Україні! Героям слава!" зараз змінилася. Тепер відгукуються на цю фразу не лише мільйони українців, а й європейці.

Війна змінила Європу

Ця війна змінила багато сенсів в усвідомленні європейців. Тепер навіть канцлер Німеччини вигукує фразу на підтримку України та всього нашого народу.

Очікуємо, скоро сподіваємося і в Ізраїлі почнуть відгукуватися цим відомим у всьому світі гаслом українських військ, українського народу у боротьбі з окупантами,
– сказав Ялі.

Німеччина змінила позицію щодо України: дивитися відео

Що відомо про допомогу Україні від Ізраїлю

  • Ізраїль допомагає Україні, однак неофіційно і не оголошує про це. Наприклад, він погодив продаж Україні систем захисту від іранських "Шахідів". Однак на офіційних джерелах про це практично немає інформації.
  • Зауважимо, що про можливу допомогу Україні Ізраїль почав говорити лише взимку 2023 року. До цього влада наполягала на винятково гуманітарній допомозі.
  • Також відомо, що Україна почала отримувати ізраїльські системи з виявлення ракет. Так Україна зможе рідше чути повітряну тривогу, а Повітряні сили точніше виявлятимуть реальні загрози. Зараз система пройшла тестування в Києві, тепер нею оснащуватимуть інші регіони України.