Російський опозиційний політтехнолог Аббас Галлямов зазначив, що не дивлячись на існування суперечностей між владою та суспільством, революційна ситуація в Росії ще не дозріла до своєї кульмінації. Про це він розповів 24 Каналу.

Дивіться також Без шансів на виживання: чому Росія згорить до осені

Опозиція розчарована

Він наголосив, що російська опозиція зараз розчарована тим, що путінський режим досі не звалився.

Восени, коли були деокуповані території в Харківській та Херсонській області і окупанти зазнали поразки, здавалось, що ще трохи і все вибухне в Росії. Але не вибухнуло. Ситуацію на фронті вдалось більш-менш стабілізувати. Навіть намагаються наступати, хоча це не дуже вдається. Принаймні вони не втікають,
– зауважив політтехнолог.

За його словами, всередині країни-агресорки ситуацію теж поки що контролюють.

"Репресії йдуть на повний хід, саджають навіть за мислезлочин – у батька відбирають доньку за те, що вона намалювала антивоєнний малюнок в школі", – нагадав він.

Аббас Галлямов про революційну ситуацію в Росії: дивіться відео

Рано чи пізно режим зламається

На думку Галлямова, у цьому сенсі зараз в Росії спад революційних настроїв.

Але все одно в Росії існують колосальні суперечності між владою і суспільством, і цей спад тимчасовий. І за ними завжди йде підйом,
– вважає опозиціонер.

Він підкреслив, що зараз в Росії революційна ситуація, яка була між 1905 та 1917 роками – приблизно, як у 1915 – 1916 роки.

"Але рано чи пізно режим зламається, тому що об'єктивні суперечності між владою та суспільством існують. А їх або вирішують за допомогою реформ, а Путін не збирається їх робити, або за допомогою революції", – впевнений Аббас Галлямов.

Що відбувається в країні-агресорці: останні новини

  • Росіяни змінюють вік призовників, збільшуючи його з 18 до 21 року. Військовий експерт Микола Саламаха вважає, що Росія планує побудувати систему, згідно із якою після досягнення 21-річного віку та закінчення вищого навчального закладу, хлопців будуть одразу забирати в армію. Такий план потрібний, щоб закрити потребу в особовому складі.
  • В американському Інституті вивчення війни звернули увагу на те, що у Росії бояться "президентських амбіцій" Євгена Пригожина. Вони можуть загрожувати режиму диктатора Владіміра Путіна. Сам же очільник вагнерівців стверджує, що російські солдати привозять йому боєприпаси в Бахмут попри волю Кремля.
  • 13 березня під час зустрічі з Путіним Рамзан Кадиров помітно нервував. На думку аналітиків, Володимир Путін може чинити тиск на Кадирова, щоб той збільшив кількість своїх бійців на фронті в Україні на тлі великих втрат ПВК "Вагнера"