Керівник Центру громадської аналітики "Вежа" Валерій Клочок поділився з 24 Каналом підозрою, що російський диктатор почувається не так, як треба. Йому реально варто уникати прямих контактів з високопосадовцями.
До теми Путін використовує двійників навіть у публічних заходах: штучний інтелект знайшов підтвердження
"Тепер режим – Шойгу, Патрушев, Герасімов, силовики – намагаються вберегтись при владі в будь-який спосіб, зокрема з використанням двійників Путіна", – припустив Клочок.
Однак багато з тих, хто працює безпосередньо в команді, знають Путіна особисто дуже давно. Багато з них можуть підозрювати, що кремлівська пропаганда активно використовує двійників. Але вони не говоритимуть про це вголос, щоб не наражатись на небезпеку.
Невідомо, скільки триватиме такий баланс
Якщо дійсно існують певні домовленості між урядовими, владними, фінансовими групами стосовно збереження впливу в Росії, залишається невідомим, скільки такий союз протримається.
Я маю великі позитивні надії на 2024 рік, тому що економіка Росії демонструє свою несталість і доволі сильно залежна від китайської економіки, яка теж демонструє рецесію впродовж трьох місяців поспіль,
– зауважив Клочок.
Подальше погіршення економічної ситуації в Росії може вплинути на політичну. Ба більше, Китаю треба виходити на міжнародний ринок, де йому чітко поставлять умови: або розвиватись разом – або підтримувати Росію.
Російсько-китайські відносини: останні новини
- У Business Insider повідомили, що Китай і Росія близькі до створення військового альянсу. Вони намагаються використати глобальну нестабільність, щоб нашкодити США і їхнім союзникам.
- Востаннє Владімір Путін і Сі Цзіньпін бачились у березні 2023 року. Лідер Китаю першим потиснув руку воєнному злочинцю, ордер на арешт якого видав Міжнародний суд.
- Стало відомо, що під час тієї зустрічі Путін запевнив Сі, що російська армія зможе воювати проти української "щонайменше п'ять років".