Водночас суд не задовольнив клопотання про відвід прокурора Куцого, оскільки його не було на засіданні.

До теми: Бойовики поставили Україні ультиматум щодо колишніх "беркутівців", – Лутковська

Наступне засідання призначили на 11:30 17 березня, щоб нові прокурори могли ознайомитися з матеріалами справи.

На думку суду присяжних, дії прокурорів породжують сумніви у їхній неупередженості.

Клопотання про відвід прокурорів подала представниця потерпілих Євгенія Закревська. Підставами відводу Закревська назвала те, що під час розгляду апеляцій нова група прокурорів не виконувала свої процесуальні обов’язки — не підтримували державне обвинувачення.

Яка позиція у адвокатів колишніх беркутівців

Адвокати ексберкутівців, зі свого боку, виступили проти відводу прокурорів, бо вважають їх чесними і професійними. Перед цим адвокати повідомили, що не знають, де зараз перебувають їхні підзахисні. Вони розповіли, що не спілкувалися з колишніми беркутівцями після обміну.

За словами адвоката Олександра Горошинського, вони мають безстроковий договір зі своїми підзахисними і представлятимуть в апеляційній інстанції за потреби.

Чому родичі Небесної Сотні проти нових прокурорів у справах Майдану?28 грудня 2019 року суд відпустив з-під арешту під особисте зобов'язання усіх п'ятьох колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", ймовірно, причетних до вбивств на Майдані у 2014.

Перед цим ГПУ замінила групу прокурорів, що займалася справою усі попередні роки й була проти зміни підозрюваним ексберкутівцям запобіжного заходу.

29 грудня відпущеник ексберкутівців обміняли на українців, що були в полоні проросійських бойовиків на окупованих територіях.

До теми: Політичне рішення всупереч закону, – Transparency International про звільнення ексберкутівців