Десятки людей вийшли на вулиці, тримаючи прапор Афганістану в руках. Афганці проводили мирну акцію, коли таліби почали стріляти. У мережі оприлюднили відео, на яких чути звуки пострілів.

Читайте також Вимагають рівноправ'я: в Афганістані жінки чи не вперше вийшли на протест – відео акції

Є жертви

Після цього демонстранти почали тікати. Однак, за попередньою інформацією, жертв уникнути не вдалось. ЗМІ повідомляють про вбитих та поранених, серед яких є і журналісти. Поки невідомо, скільки саме людей загинули.

Афганці вийшли на підтримку прапора, дивіться відео:

Поточна ситуація в Афганістані: що відомо

  • У травні США почали виводити своїх військових з Афганістану. Таліби вдало скористались цим та стали захоплювати міста.
  • За кілька тижнів вони увійшли до ключових провінцій. Вже 15 серпня 2021 року терористи взяли під контроль столицю Кабул.
  • Бойовики наказали іноземцям покинути країну, тому триває евакуація. Місцеві відчайдушно намагались втиснутись у літаки, оскільки покинути країну можна лише авіашляхом. В аеропорту Кабула утворився хаос. У результаті 40 людей загинули.
  • Люди перелякані. Річ у тім, що раніше бойовики вдавались до особливо жорстоких покарань. Наприклад, вчиняли публічні страти або ампутували частини тіла за крадіжку.
  • Самі таліби кажуть, що не збираються вчиняти самосуд над афганцями. Рішення прийматиме шаріатський суд. Терористи оголосили загальну амністію для всіх урядовців та закликали їх повертатись до роботи.