Російський диктатор серйозно забрехався у своїх же словах. Коментарі з Ірану та Білорусі щодо теракту лише підтверджують це. Детальніше про брехню Путіна 24 Каналу розповів експрацівник КДБ та Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов.

Перегляньте також Джихад режиму Путіна: хто такі ІДІЛ-К, чому влаштували масову страту росіян і як діятимуть далі

Путін забрехався

У Росії продовжують вигадувати, як саме Україна "причетна" до теракту у "Крокус Сіті Холі". Російська сторона стверджує, що терористи, мовляв, їхали до Києва "за винагородою". Однак чомусь упустили момент, як терористи опинилися біля білоруського кордону, де за словами Олександра Лукашенка, їх і спіймали. Тут, як то кажуть, думки вчених розійшлися.

Крім того, доволі цікавим нюансом є й те, що Іран заявив, що знав про підготовку теракту у "Крокусі" та повідомив про це Росію. А ось прессекретар Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков наголосив, що йому про це нічого не відомо.

Історія про кордон – це історія, де Путін сам себе підставив. Бо за три дні до теракту приїжджав на колегію ФСБ, де казав, що кордон Росії є "під замком", там все контролюється. Потім він раптом поширює версію, що терористи втікали саме до цього "неприступного" кордону. Ще й Лукашенко підгадив Путіну,
– наголосив Сергій Жирнов.

Нагадаємо, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на наступний день після теракту заявив, що білоруські спецслужби допомогли затримати терористів на кордоні з їхньою країною. Про це також повідомив посол Росії у Білорусі.

Цікаво, що й торік Лукашенко голосив про те, що саме він "врятував Росію" під час заколоту Євгенія Пригожина, адже нібито особисто вів з ним переговори.

Думаю, він просто знущався з Путіна. Є версія, що він дуже не любить Путіна, та кожен раз, коли може з нього познущатися, не відмовляє собі у такому задоволенні,
– зазначив ексрозвідник.

Щодо Ірану, то це вже інша історія. Путін розповідав про те, що, мовляв, західні країни, які попереджали про терористичну загрозу, просто його провокували. Однак до списку цих країн додався ще й Іран. Звісно, звинувачувати свого союзника, Путін просто не може.

"Оскільки Путін постійно публічно бреше, його словам суперечать навіть так звані дружні країни", – підсумував Жирнов.

Теракт у Підмосков'ї: останні новини

  • Увечері 22 березня у підмосковському концертному залі "Крокус Сіті Хол" відбулася масова стрілянина. Станом на 28 березня відомо про 143 загиблих росіян та 551 пораненого. Відповідальність за теракт взяла на себе терористична організація "ІДІЛ-К".
  • Однак на це вирішив не звернути увагу російський диктатор Владімір Путін. 31 березня Росія офіційно звинуватила Україну у теракті. Щобільше, Путін пригрозив "терактами у відповідь", хоч з його заяви не було зрозуміло, кому він все ж адресує це. Україна відкинула усі звинувачення, тим паче, що жодних доказів, окрім казочки про "спробу втечі терористів у бік України" російська влада не надала.
  • Цікаво, що після теракту по усій Росії масово почали затримувати людей через повідомлення про їхню начебто "підтримку тероризму".