Подія трапилася вчора, 27 лютого, у селі Рудня Київської області.

Дивіться також Найбільша з початку року партія з 40 нових пікапів уже у саперів

Яку версію розглядають слідчі

Місцевий житель повідомив поліцію про моторошну знахідку. За словами чоловіка, на території закинутої будівлі він виявив тіло підлітка.

Правоохоронці, які прибули на місце інциденту, згодом встановили, що загиблий – 15-річний уродженець Сумщини. Попередньо, на тілі юнака тілесних ушкоджень помічено не було.

Наразі тіло направлено на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті. Слідчі відкрили кримінальне провадження. Одна із версій загибелі підлітка – самогубство.

Загибелі дітей: останні випадки

  • На Одещині знайшли тіло 15-річної Мішель, яка зникла напередодні. Дівчинку виявили мертвою в Березівському районі Одещини. На тілі дитини знайшли ознаки насильницької смерті.
  • У Кременчуці матір виявила тіло свого 17-річного на горищі. Досудове розслідування здійснюють за статею про умисне вбивство. Вона передбачає покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.
  • На Івано-Франківщині житель одного із сіл знайшов біля свого будинку тіло новонародженої дитини і повідомив про це поліцію. Слідчі підозрюють, що немовля могла вбити матір.