Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу Fox News.

Читайте також: Трамп розповів, чи буде балотуватися на наступні президентські вибори

Справу про втручання Росії курирує у ФБР спецпрокурор Роберт Мюллер. Журналісти запитали президента США, чи готовий він надати письмові свідчення або навіть поспілкуватися з прокурором.

Здається неймовірним, що я маю це робити – при тому, що всі говорять, що змови не було. Я зроблю все необхідне, щоб закінчити це розслідування,
– відповів Трамп.

Він також спростував наявність змови між представниками його передвиборчого штабу та російською владою.

Нагадаємо, спеціальний прокурор США Роберт Мюллер заявив що екс-керівник виборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт заробив в Україні у ролі політичного консультанта 60 мільйонів доларів. Як відомо, 2 травня Пола Манафорта звинуватили у відмиванні грошей і фінансових шахрайствах, пов'язаних із його десятиріччям роботи для проросійської "Партії регіонів". Однак, в Україні справа проти колишнього керівника виборчого штабу Трампа була фактично є замороженою з боку генерального прокурора.

Із чого розпочалося "російське розслідування"?Підставою для нього стала кібератака на Національний комітет Демократичної партії США, внаслідок якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Гілларі Клінтон. Розвідка США з'ясувала, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear. Приводом для розширення "російського розслідування" стало досьє на чинного президента Америки, зібране колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом протягом 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Дональда Трампа із російськими чиновниками. Розслідування ведеться Міністерством юстиції США та спецпрокурорм Робертом Мюллером з метою з'ясувати, чи не сприяла Росія обранню Трампа.