Без допомоги від США для України є 2 варіанти
Республіканці знову добрі, а Білий дім та Пентагон включилися у змагання "хто головний рятівник" (швидко підпишуть, швидко відправлять).
Читайте також Таке вже було, або Чому замах на Зеленського готували в Польщі
Загалом у них новий раунд гри, а нам треба трохи зменшити емоції. Допомагає записування у стовпчик. А також поінформовані люди як Вільям Бернс. Видання Politico передало дві його тези. На думку Бернса, якщо допомога від США не надійде швидко, то Україна може впасти до кінця року, або ж Владімір Путін зможе диктувати умови на переговорах. Запам'ятаємо це, трохи згодом розкриємо.
Світ розриватиметься від іншого порядку денного
Що у нас з термінами та подієвим рядом? До першої декади червня фон наступний.
19 квітня – 1 червня – парламентські вибори в Індії. Вони голосують півтора місяця на одному мільйоні дільниць. Результати 4 червня.
Невеликі вибори щодо Азії, зокрема, і регіонального парламенту в іракському Курдистані.
29 травня – вибори Національної асамблеї та "місцевих рад" у ПАР. І ще протягом місяця 5 виборів в Африці.
2 червня – загальні вибори у Мексиці. Тотальне перезавантаження. Обирають президента (вперше буде жінка), Палату депутатів, Сенат республіки, губернаторів та місцеві ради. З дрібного – вибори в Панамі та Домініканській республіці.
Глобальні гравці відриватимуть свою увагу. Можуть бути якісь сюрпризи без виборів. Наприклад, Грузія – це завжди яскраво. Десь тут же маячать Іран з Ізраїлем, зграї хуситів та інші порушники спокою.
2 травня – місцеві вибори у Великій Британії. Вони можуть зафіксувати наскільки все погано у панівної партії, а це додасть нервозності.
12 травня – президентські вибори у Литві (хоч тут порядок).
Важливо Один важливий нюанс, який з'ясувався після збиття Ту-22М3
Пік електоральної активності в Європі буде 6 – 9 червня, коли обиратимуть депутатів Європарламенту (від цього залежить конфігурація Єврокомісії). Також у цей період фінішують:
- федеральні та місцеві вибори у Бельгії (9 липня);
- парламентські вибори у Болгарії (9 червня);
- місцеві вибори в Угорщині (9 червня);
- місцеві вибори в Ірландії (7 червня);
- місцеві та одні регіональні вибори в Італії (8 – 9 червня);
- місцеві вибори у Румунії (9 червня);
- місцеві вибори на Мальті та на Кіпрі.
Європа розриватиметься між континентальною та локальною повістками. А потім розпочнеться місячник наведення різкості.
3 – 15 червня – 50-й саміт глав держав G7 в Італії.
15 – 16 червня – саміт миру поблизу Люцерна (Швейцарія). Куди делегати від ключових країн приїдуть зі свіжими вступними від своїх лідерів.
9 – 11 липня – саміт НАТО у Вашингтоні.
Цікаво Куди Росія відправить своїх "миротворців" з Карабаху
Уся ця краса відбуватиметься на тлі Євро-24 з футболу (14 червня – 14 липня у Німеччині). Потім після короткої паузи Олімпіада в Парижі (26 липня – 11 серпня). Приблизно з початком Олімпіади Європа та США підуть у відпустку до вересня, а політичні процеси – у тінь, щоб повернутися восени у вигляді заготовок та фінальної стадії виборів у США.
Ото, перший відрізок – до кінця липня, 3 місяці.