Пресслужба 36 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського повідомила, що під час навчань їхній особовий склад "підвищував свою спроможність під час залучення до проведення морської десантної операції".

Зауважте Наша програма враховує досвід військ США, – командувач морської піхоти Содоль

Захід проходив у взаємодії з морською авіацією та корабельним складом Військово-морських Сил Збройних сил України,
– мовиться у повідомленні.

Як відбувалося навчання

За даними пресслужби, "формат проведення навчань передбачав три етапи". Зокрема, під час першого – "приведено у бойову готовність десантні підрозділи, здійснено марш з пункту постійної дислокації у район завантаження на десантні засоби".

У ході другого – "висадка повітряного та морського десанту на необладнаний берег Тендрівської коси з подальшим захопленням острова, забезпечення його охорони і оборони".

"У ході кінцевого етапу навчань для морських піхотинців, після повернення на середній десантний корабель "Юрій Олефіренко" і переходу морем до Очакова, стала охорона та оборона корабля від диверсійних дій умовного противника", – мовиться у повідомленні.

Керівник заняття підполковник Віктор Сікоза заявив, що такі "заходи проводяться у підрозділах морської піхоти з метою бойового злагодження та перевірки готовності чергових сил і засобів".

Як відбувалися навчання / Фото 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського

Хто такі морські піхотинці

  • Командувач морської піхоти – генерал-лейтенант Юрій Содоль – розповів, що морські піхотинці – це універсальні воїни. Загалом в Україні наразі є приблизно 7 тисяч таких фахівців. Вони – навчені та завжди готові до дій.
  • Найчастіше завдання морських піхотинців – пов'язані з проведенням тактичного морського або повітряного десанту.