Про це повідомляє російське агентсво ТАСС, з посиланням на голову Комітету державної безпеки Білорусі Валеріч Вакульчика.

Читайте також: Украина – Беларусь: шпионский скандал как шанс подружиться

"Розглядається питання про помилування Шаройка", – сказав Вакульчик.

Нагадаємо, кореспондента "Українського радіо" у Мінську Павла Шаройка КДБ Білорусі арештувало 25 жовтня 2017 року. 12 лютого стало відомо про початок суду над ним, який проходив за зачиненими дверима. Наприкінці лютого було відомо, що йому вже винесли вирок, проте рішення суду трималось у таємниці. Пізнше стало відомо, що його засудили до 8 років.

Чому почався шпигунський скандал з Білоруссю?Мінськ засудив на вісім років кореспондента Украінформу в Білорусі Павла Шаройко, звинувативши того в службі на українську розвідку. Крім того, там дозволили російському ФСБ безперешкодно викрасти українця Гриба, якого російські терористи затримали на їх території і переправили в РФ. Україна ж в червні 2017 року затримала громадянина Білорусі Юрія Політику також за підозрою в шпигунстві. Той встиг навіть розколотися і здати поплічників, сподіваючись на пом'якшення покарання. Тому шпигунські скандали слід розглядати в політичному контексті.