Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Запорізькій області Сергій Комісаров, передає "РБК-Україна".

Читайте також: Вбили Віталія Олешка "Сармата": що про нього відомо

Зокрема, у поліції відзначають, що Олешка могли вбити через його підприємницьку та політичну діяльність.

"Ви ж бачите, він був активним діячем, займався політикою. В якихось випадках він займав правильну позицію, або неправильну, але він був активним. Він займався політикою, але політичне поле близько до кримінального – це такі речі, де немає межі", – зазначив Комісаров.

Також, чиновник розповів, що версії вбивства Олешка, які озвучив один з товаришів загиблого, чітко збігаються з версіями поліції.

Це і економічна діяльність, він колишній підприємець, там були питання з фермерами. Також його політична діяльність. Всі версії будуть відпрацьовані,
– наголосив Комісаров.

Нагадаємо, 31 липня у Бердянську у подвір’ї власного будинку застрелили місцевого активіста Віталія Олешка з позивним "Сармат". Згодом у поліції повідомили про затримання п'яти осіб, які можуть бути причетними до вбивства. За словами журналіста Юрія Бутусова, злочин міг замовити нардеп від групи "Воля народу" Олександр Пономарьов.