Цей розстріл окупанти скоїли пізно вночі, коли родина вже спала. Зокрема, загарбники навіть вбили маленьких дітей.

До теми Окупанти заявили, що затримали підозрюваних у вбивстві 9 людей у Волновасі

Розстріляну родину поховали у Волновасі

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко показав кадри, як розстріляну родину Капканець поховали у Волновасі. Зокрема, до могил вбитих людей піднесли вінки, а до дитячих надгробків – іграшки.

У Волновасі поховали розстріляну родину / Відео з телеграм-каналу Петра Андрющенка

Андрющенко зазначив, що, на жаль, немає навіть "натяку на справедливість" у ситуації з розстріляною родиною у Волновасі. Водночас він висловив сподівання, що українська зброя зможе відплатити окупантам, які вбили сім'ю в окупованій Донецькій області.

Що відомо про розстріл родини у Волновасі

  • У тимчасово окупованій Волновасі у ніч з 27 на 28 жовтня російські загарбники розстріляли родину з 9 осіб, з них двоє дітей. Це була родина Капканець.
  • Згодом стало відомо, що родина зібралася з нагоди святкування дня народження свекрухи. За кілька днів до цього голова сім'ї Андрій посварився з кадирівцями, які хотіли відібрати у нього будинок, через що окупанти вирішили помститися всій родині і вбили їх.
  • Зрештою у так званій "поліції" Донецької області почали розшук підозрюваних у скоєнні вбивства – двох людей "високого зросту, худі, ймовірно, військовослужбовці близько 30 років".
  • Зрештою окупанти розповіли, що нібито вже затримали винних у вбивстві родини у Волновасі. У російському слідчому відділі зазначили що підозрюваних "затримали та доставили у слідчий відділ", а тепер збиратимуть доказову базу. За попередніми даними, це були військовослужбовці із Далекого Сходу, які проходять службу за контрактом в армії країни-агресорки.