Відповідну інформацію 4 жовтня розповів головний лікар Чернівецької лікарні швидкої допомоги Олександр Грушко. Мовиться про пораненого поліцейського Олександра Гуцула.

Читайте також Зловмисника досі не зайшли: що відомо про стрілянину біля школи у Чернівцях

Лікарі розповіли про стан пораненого поліцейського

Там серйозне пошкодження, тому… Зараз стабільний,
– розповів Олександр Грушко.

Детальніше про стан пораненого поліцейського розповіли його рідні. Вони пояснили, що Олександр Гуцул перебуває у реанімації.

"Стан стабільний, але пошкоджена ключиця (права та ліва), а також живіт. Зламаних два ребра. Це чудо, що він вижив", – написали рідні.

Також вони повідомили, що чоловіку дуже важко через те, що загинула його напарниця Таїсія Татарин. Рідні Олександра Гуцула виразили співчуття рідним та друзям дівчини.


Рідні розповіли про стан пораненого правоохоронця / Скриншот видання "Чернівецький промінь"

Трагічна стрілянина в Чернівцях: основне

  • 3 жовтня у Чернівцях на вулиці Воробкевича трапилась трагедія. Правоохоронці Таїсія Татарин та її напарник Олександр Гуцул прибули на виклик. Їх викликала жінка через те, що невідомий чоловік у школі показував статеві органи дітям.
  • Коли патрульні прибули на місце події, то невідомий відкрив по поліцейських стрілянину.
  • На жаль, поліцейська Таїсія Татарин загинула на місці. Відомо, що зловмисник вистрілив їй впритул в голову. Її напарника невідомий поранив та втік.
  • Загиблій дівчині було тільки 22 роки. Вона пішла у поліцію у 2020 році. Колеги пригадують її як чуйну та принципову патрульну.