Про це повідомив голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, йдеться на сторінці представництва у Twitter.

100 днів голодування у в'язниці, стан здоров'я Олега Сенцова швидко погіршується. ЄС закликає Росію негайно звільнити його та всіх незаконно затриманих українських громадян у Росії та на Кримському півострові,
– зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, незаконно засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов, який 100 днів голодує у колонії, усвідомлює можливі наслідки тривалого голодування для здоров'я і "розуміє, що його можуть не врятувати". Раніше ЄС відреагував на погіршення стану здоров’я Олега Сенцова та заявив, що очікує від РФ надання йому необхідного лікування.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?
Українського режисера затримали на території окупованого Криму 11 травня 2014 року. Його звинуватили в підготовці теракту у Криму під час незаконної анексії півострова Росією. Пізніше режисера звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки.

У серпні 2015 року російський суд засудив Сенцова до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. З 16 травня 2018 року Олег Сенцов голодує з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.